2018-09-06

Marka Cube i Ski Team sponsorem Rowerowego Biegu Piastów

Ski Team oraz marka Cube została Sponsorem Technicznym 4 edycji Rowerowego Biegu Piastów. Impreza odbędzie się w ostatni weekend września (29.09.2018r.) w Szklarskiej Porębie-Jakuszycach.

 

Rowerowy Bieg Piastów to zawody rowerowe rozgrywane na trzech dystansach MINI, MEGA oraz GIGA w otoczeniu pięknych krajobrazów Gór Izerskich. To także zawody dla najmłodszych! Na Rowerową Przygodę zaproszone są wszystkie dzieci do dwunastego roku życia. Dystans wyniesie około kilometra, więc wszyscy dadzą radę oraz wszyscy będą zwycięzcami.

Ski Team oraz marka Cube po raz kolejny wspiera tę imprezę. Dla najlepszych zawodników poszczególnych dystansów przewidziane zostały vouchery na zakupy w sklepach sieci Ski Team oraz nagrody rzeczowe.

Będziemy mieli również dla naszych fanów FB konkurs, w którym do wygrania będą pakiety startowe - 2 x dystans MINI oraz 2 x dystans MEGA. Szczegóły już wkrótce na naszym fanpage`u.

Zobaczcie jakie trasy przygotowali dla uczestników w tym roku Organizatorzy.

 

Dystans MINI

dystans_mini

Poznaj niezwykłe zakątki Gór Izerskich jesienną porą: wspaniała Kobyla Łąka nad graniczną rzeką Izerą, Jagnięcy Jar, Rozdroże pod Cichą Równią, Górny Dukt, ze startem i metą na Polanie Jakuszyckiej. To bardzo urozmaicona trasa pod każdym względem: krajobrazu, profilu i nawierzchni. Znajdziesz tu szybkie odcinki asfaltowe, szalone zjazdy i podjazdy po kamieniach, jak również fragmenty szutrowe, trawiaste i ziemne.

 

Dystans MEGA

dystans_mega

Z Jakuszyc aż pod Stóg Izerski nad Świeradowem-Zdrój i z powrotem! Oto trasa wyścigu na średnim dystansie. Prawdziwe wyzwanie, tym bardziej, że po drodze wiele kamieni, wymagających ogromnej koncentracji zjazdów, jak i podjazdów i podejść, na których trzeba się bardzo mocno starać, by nie zejść z roweru i go nie prowadzić...

 

Dystans GIGA

dystans_giga

Z Jakuszyc aż pod Stóg Izerski nad Świeradowem-Zdrój, a potem jeszcze pod Wysoki Kamień! Dopiero stamtąd powrót do Jakuszyc przed odcinki najtrudniejsze: Czerwone Skałki, Wodę Mineralną i Bez Łaski. Potem jeszcze Dolny Dukt i meta. Taka trasa to wyzwanie dla najlepszych i najtwardszych. Po drodze wiele kamieni, wymagających świetnej techniki i skupienia zjazdów, jak i podjazdów i podejść.